26° Parçalı az bulutlu

Yozgat Bozok Üniversitesi 31 Akademik Personel alacak

İş İlanı Kariyer - 30 Aralık 2022 12:19 A A

Yozgat Bozok Üniversitesi 31 Akademik Personel alacak

İLAN BİLGİLERİ

İlan Sahibi

YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Şehir

YOZGAT

Semt-Mahalle

İlan Türü

PERSONEL ALIMI

Resmî Gazete Yayım Tarihi

30.12.2022

Eleman Sayısı

31

Başvuru Süresi

15 GÜN

 

Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörlüğünden

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesi ve Üniversitemiz Akademik Yükseltilme ve Atanma Yönergesinde belirtilen şartları sağlayanlardan Öğretim Üyesi alınacaktır. Tüm başvurular https://personelbasvuru.bozok.edu.tr/login/auth adresi üzerinden elektronik ortamda e-devlet şifresi ile alınacak olup, şahsen veya posta yoluyla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

GENEL AÇIKLAMALAR:
1. Başvuru süresi ilanın Resmi Gazete ’de yayın tarihi itibariyle 15 gündür.
2. Öğretim Üyesi kadrosuna başvuran adayların 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 23., 24. ve 26. maddelerinde belirtilen asgari koşulları ile Üniversitemiz Akademik Yükseltilme ve Atanma Yönergesinde belirtilen koşulları sağlamış olmaları gerekir.
3. Eksik belge ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
4. İlgili kadrolara müracaat edecek adayların, Üniversitenin aynı tarihte ilana çıktığı veya başvuru takviminde güncelleme yaptığı Öğretim Elemanı pozisyonlarından tek bir kadro ilanına başvuru yapmaları gerekmektedir. Birden fazla pozisyona, kadro ilanına başvuru yapan adayların her iki başvurusu da değerlendirmeye alınmayacaktır.
5. Üniversitemiz Akademik Yükseltilme ve Atanma Yönergesinde belirtilen şartları taşımayan adayların başvuruları Üniversitemizce kabul edilmeyecektir.
6. Başvuruda istenen tüm belgelerin https://personelbasvuru.bozok.edu.tr/login/auth adresi üzerinden elektronik olarak yüklenmesi gerekmektedir.
7. İdare gerekli gördüğü takdirde ilanın her aşamasını ve ilan edilen her pozisyonu iptal edebilir.
8. İdarenin İlan Takviminde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

BİRİMİUNVANIABD/PR.DRC.ADETARANAN NİTELİKLER
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİDr. Öğr. ÜyesiEndodonti31Doktorasını endodonti anabilim dalında yapmış olup, dişlerin kök kanal morfolojisi üzerine çalışmaları olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİProfesörOkul Öncesi Eğitimi11Doçentliğini okul öncesi eğitimi veya çocuk gelişimi alanında almış olmak.
ProfesörTürkçe Eğitimi11Doçentliğini Türkçe eğitimi alanında almış olmak.
Dr. Öğr. Üyesiİngiliz Dili Eğitimi31Doktorasını İngiliz dili eğitimi alanında yapmış olup, çift dillilik ve yazma becerileri üzerine çalışmaları olmak.
Dr. Öğr. ÜyesiMatematik Eğitimi31Doktorasını matematik eğitimi alanında yapmış olmak.
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİDoçentYakınçağ Tarihi11Doçentliğini yakınçağ tarihi alanında almış olup, vakanüvislik müessesi, II. Abdülhamid dönemi bürokratları ve kurumları üzerine çalışmaları olmak.
HUKUK FAKÜLTESİDoçentKarşılaştırmalı Hukuk11Hukuk Fakültesi lisans mezunu olup, doktorasını ve doçentliğini özel hukuk alanında almış olmak.
Dr. Öğr. ÜyesiMedeni Hukuk31Hukuk Fakültesi lisans mezunu olup, doktorasını medeni hukuk anabilim dalında yapmış olmak.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİDr. Öğr. Üyesiİktisat Politikası31İktisat bölümü lisans mezunu olup, doktorasını iktisat anabilim dalında yapmış, ekonomik büyüme, enflasyon ve bürokrasi üzerine çalışmaları olmak.
Dr. Öğr. ÜyesiMali İktisat31İşletme veya maliye bölümü lisans mezunu olup, doktorasını işletme anabilim dalında yapmış, meslek etiği ve hile raporlama eğilimleri üzerine çalışmaları olmak.
İLETİŞİM FAKÜLTESİProfesörHalkla İlişkiler11Doçentliğini halkla ilişkiler bilim dalında almış olup, halkla ilişkiler, reklam ve sosyal medya üzerine çalışmaları olmak.
Dr. Öğr. ÜyesiToplum ve İletişim31Doktorasını iletişim bilimleri veya gazetecilik alanında yapmış olup, yeni medya, sağlık haberciliği ve iletişim sosyolojisi üzerine çalışmaları olmak.
Dr. Öğr. ÜyesiRadyo-Televizyon31Doktorasını radyo-televizyon ve sinema alanında yapmış olup, politik sinema ve kimlik üzerine çalışmaları olmak.
KENEVİR ARAŞTIRMALARI ENSTİTÜSÜDr. Öğr. ÜyesiMalzeme ve Enerji31Doktorasını malzeme bilimi ve mühendisliği anabilim dalında yapmış olup, elektrospinning yöntemi, nanolif yapılı akıllı membran filtre ve selüloz esaslı karbon lif üretimi konularında çalışmaları olmak.
Dr. Öğr. ÜyesiTarım ve Gıda31Tarla bitkileri bölümü lisans mezunu olup, doktorasını kenevir alanında yapmış ve kenevirle ilgili yayınları olmak.
MÜHENDİSLİK MİMARLIK FAKÜLTESİDoçentRestorasyon11Mimarlık  lisans  mezunu  olup,  doçentliğini  mimarlık  bilim  alanında  almış  ve  kentsel-kırsal-geleneksel yerleşimlerde yapı ve yeşil alanların analizleri üzerine çalışmaları olmak.
DoçentYapı Malzemesi11Lisans,  lisansüstü  eğitimini  ve  doçentliğini  inşaat  mühendisliği  alanında  almış  olup,  kenevir  esaslı  yapı malzemeleri üzerine çalışmaları olmak.
Dr. Öğr. ÜyesiEnerji31Lisans ve lisansüstü eğitimlerini makine mühendisliği alanında yapmış olup, yakıt hücreleri ve faz değiştiren malzemelerle ısıl enerji depolama üzerine çalışmaları olmak.
Dr. Öğr. ÜyesiGeoteknik31İnşaat mühendisliği bölümü lisans mezunu olup, inşaat mühendisliği alanında doktora yapmış olmak, taş kolonlarla iyileştirilen zeminlerin dinamik analizi üzerine çalışmaları olmak.
SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİProfesörSpor Yönetimi11Doçentliğini spor organizasyonunu ve yönetimi alanından almış olup, spor yönetimi ve rekreasyon ile ilgili çalışmaları olmak.
DoçentSpor Yönetimi11Lisans ve doktora eğitimini spor yöneticiliği alanında yapmış olup, doçentliğini spor bilimleri alanında almış ve sporda seyirci güdüleri ile sürdürülebilir tüketim davranışları üzerine çalışmaları olmak.
TIP FAKÜLTESİProfesörHalk Sağlığı11Doktorasını ve doçentliğini ilgili anabilim dalından almış olup, Covid-19 aşısı tutumu ve pandeminin ruh sağlığı üzerine etkileri ile ilgili çalışmaları olmak.
Dr. Öğr. Üyesi*Kadın Hastalıkları ve Doğum31Uzmanlığını ilgili alanda almış olup, obstetri alanında çalışmaları olmak.
Dr. Öğr. Üyesi*Anatomi31Uzmanlığını veya doktorasını anatomi (tıp) alanında yapmış olup, kemikleşme ve manyetik rezonans görüntüleri üzerinde çalışmaları olmak.
Dr. Öğr. Üyesi*Kardiyoloji31Uzmanlığını ilgili alanda almış olmak.
VETERİNER FAKÜLTESİDr. Öğr. ÜyesiVeterinerlik Genetiği31Veteriner Fakültesi lisans mezunu olup, doktorasını veteriner genetik alanında yapmış olmak.
Dr. Öğr. ÜyesiVeterinerlik Patoloji31Veteriner Fakültesi lisans mezunu olup, doktorasını veterinerlik patolojisi alanında yapmış olmak.
YOZGAT MESLEK
YÜKSEKOKULU
Dr. Öğr. ÜyesiBilgisayar
Programcılığı
31Doktorasını bilgisayar, mekatronik veya endüstri mühendisliği alanlarının birinde yapmış olmak.
ZİRAAT FAKÜLTESİProfesörHayvan Besleme11Lisans ve lisansüstü eğitimini zootekni alanında yapmış olup, doçentliğini hayvan yetiştirme ve ıslahı bilim alanında almış, yem katkı maddeleri ve hayvan besleme ile ilgili uluslararası yayınları olmak.
DoçentEntomoloji11Lisans ve lisansüstü eğitimini bitki koruma, doçentliğini bitki koruma (entomoloji) alanında almış ve bitki ekstraklarının depo zararlarına karşı kullanımı konusunda ulusal ve uluslararası yayınları olmak.
Dr. Öğr. ÜyesiFitopatoloji41Lisans  ve  lisansüstü  eğitimini  bitki  koruma  alanında  yapmış  olup,  bitki  bakteri  hastalıklarının  tanısı  ve epidemiyolojisi ile faydalı bakterilerin biyolojik mücadelesi üzerine yayınları olmak.
İş İlanı Kariyer - 12:19 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HAVA DURUMU

15 Temmuz 2024 PAZARTESİ
26°
 • SAL 32.7°
 • ÇAR 32.7°
 • PER 33.9°

POPÜLER HABERLER

 • 01
  Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörlüğünden Öğretim Görevlisi Alım İlanı
  Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörlüğünden Öğretim Görevlisi Alım İlanı İLAN BİLGİLERİ İlan Sahibi KAHRAMANMARAŞ İSTİKLAL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ Şehir KAHRAMANMARAŞ Semt-Mahalle İlan Türü PERSONEL ALIMI Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörlüğünden; 1-   Üniversitemiz Akademik Birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun ilgili maddeleri ve 09.11.2018 tarihli Resmî Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi […]
 • 02
  Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörlüğünden Düzeltme İlanı
  Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörlüğünden Düzeltme İlanı İLAN BİLGİLERİ İlan Sahibi KAHRAMANMARAŞ İSTİKLAL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ Şehir BATMAN Semt-Mahalle İlan Türü PERSONEL ALIMI Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörlüğünden: DÜZELTME İLANI 31.12.2023 tarihli ve 32416 sayılı Resmî Gazete’de aslına uygun olarak yayımlanan öğretim elemanı alım ilanımızın 311223 -5 no’lu kadronun “Açıklamalar” başlığı altındaki kısımlarıyla başvuru ve sınav tarihleri aşağıdaki […]
 • 03
  Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörlüğünden Doktor Öğretim Üyesi Alım İlanı
  Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörlüğünden Doktor Öğretim Üyesi Alım İlanı İLAN BİLGİLERİ İlan Sahibi KAHRAMANMARAŞ İSTİKLAL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ Şehir KAHRAMANMARAŞ Semt-Mahalle İlan Türü PERSONEL ALIMI Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörlüğünden: 1-    Üniversitemiz Akademik Birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 5772 sayılı Kanunla değişik 23.  maddesinde belirtilen şartlar ve “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri ile Üniversitemiz […]
 • 04
  Toros Üniversitesi öğretim görevlisi alım ilanı
  Toros Üniversitesi öğretim görevlisi alım ilanı İLAN BİLGİLERİ İlan Sahibi TOROS ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ Şehir MERSİN Semt-Mahalle İlan Türü PERSONEL ALIMI Resmî Gazete Yayım Tarihi 12.01.2024 Toros Üniversitesi Rektörlüğünden: ÖĞRETİM ELEMANI ALIM İLANI Üniversitemize aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi, tam zamanlı görev yapacak, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyesi […]
 • 05
  Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Öğretim Üyesi İlanı
  Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Öğretim Üyesi İlanı İLAN BİLGİLERİ İlan Sahibi NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ Şehir KAYSERİ Semt-Mahalle İlan Türü PERSONEL ALIMI Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Rektörlüğünden: ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI2547   sayılı   Yükseköğretim   Kanunu,   Öğretim   Üyeliğine   Yükseltilme   ve   Atanma Yönetmeliği  hükümlerinde  aranan  koşulları  yerine  getirmiş  olmak  kaydı  ile  Üniversitemizin aşağıda […]

FOTOĞRAF GALERİSİ

Galeri henüz boş.