27° Parçalı bulutlu

Yozgat Bozok Üniversitesi 14 Akademik Personel alacak

İş İlanı Kariyer - 30 Aralık 2022 12:02 A A

Yozgat Bozok Üniversitesi 14 Akademik Personel alacak

İLAN BİLGİLERİ

İlan Sahibi

YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Şehir

YOZGAT

Semt-Mahalle

İlan Türü

PERSONEL ALIMI

Resmî Gazete Yayım Tarihi

30.12.2022

Eleman Sayısı

14

Başvuru Süresi

15 gün

 

Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörlüğünden

 

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun ilgili maddeleri, Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayanlardan Öğretim Elemanı alınacaktır. Tüm başvurular https://personelbasvuru.bozok.edu.tr/login/auth adresi üzerinden elektronik ortamda e-Devlet şifresi ile alınacak olup, şahsen veya posta yoluyla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

 

GENEL AÇIKLAMALAR:

1. Başvuru süresi ilanın Resmi Gazete ’de yayın tarihi itibariyle 15 gündür.
2. Eksik belge ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
3. İlgili kadrolara müracaat edecek adayların, Üniversitenin aynı tarihte ilana çıktığı veya başvuru takviminde güncelleme yaptığı Öğretim Elemanı pozisyonlarından tek bir kadro ilanına başvuru yapmaları gerekmektedir. Birden fazla pozisyona, kadro ilanına başvuru yapan adayların her iki başvurusu da değerlendirmeye alınmayacaktır.
4. Başvuruda istenen tüm belgelerin https://personelbasvuru.bozok.edu.tr/login/auth adresi üzerinden elektronik olarak yüklenmesi gerekmektedir.
5. İdare gerekli gördüğü takdirde ilanın her aşamasını ve ilan edilen her pozisyonu iptal edebilir.
6. İdarenin İlan Takviminde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
7. *YDS (Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen merkezi yabancı dil sınavını veya eşdeğerliği kabul edilen herhangi bir yabancı dil sınavından alınan puanı ifade eder.)

BAŞVURU VE SINAV TAKVİMİ
Başvuru Başlama Tarihi: 30/12/2022
Sınav Giriş Tarihi:  24/01/2023
Son Başvuru Tarihi: 13/01/2023
Sonuç Açıklama Tarihi: 31/01/2023
Ön Değerlendirme Tarihi: 19/01/2023
 

İLAN NOBİRİMİBÖLÜMABD/PR.UNVANDRC.ADETALESALES
PUAN TÜRÜ
YDS*İLAN ÖZEL ŞARTI
0001Akdağmadeni
Meslek Yüksekokulu
TasarımGrafik TasarımıÖğretim Görevlisi5170Sözel-Eşit AğırlıkGrafik tasarımı veya görsel iletişim tasarımı bölümü lisans mezunu olup, grafik veya grafik tasarımı anabilim/ana sanat dalında tezli yüksek lisans yapmış olmak.
0002Eğitim FakültesiEğitim BilimleriEğitim YönetimiAraştırma
Görevlisi
5170Eşit Ağırlık50Eğitim  Fakültesi  lisans  mezunu  olup,  eğitim  yönetimi anabilim dalında tezli yüksek lisans yapıyor olmak.
0003Eğitim BilimleriEğitim Programları ve
Öğretim
Araştırma
Görevlisi
5170Eşit Ağırlık50Eğitim Fakültesi lisans mezunu olup, eğitim programları ve öğretimi anabilim dalında tezli yüksek lisans yapıyor olmak.
0004Türkçe ve Sosyal
Bilimler Eğitimi
Türkçe EğitimiAraştırma
Görevlisi
5170Sözel50Türkçe  eğitimi  anabilim  dalı  lisans  mezunu  olup,  Türkçe eğitimi alanında tezli yüksek lisans yapıyor olmak.
0005Fen Edebiyat FakültesiTarihOrtaçağ TarihiAraştırma Görevlisi5170Sözel50Tarih bölümü lisans mezunu olup, ortaçağ tarihi alanında tezli yüksek lisans yapıyor olmak.
0006Kenevir Araştırmaları Enstitüsü Kenevir Araştırmaları EnstitüsüTarım ve GıdaAraştırma Görevlisi5170Sayısal50Tarla bitkileri bölümü lisans mezunu olup, yüksek lisans veya doktora  yapıyor olmak.  (atandıktan  sonra  tezini  kenevir alanında yapmak kaydıyla)
0007Tarım ve GıdaÖğretim Görevlisi
(Uygulamalı Birim)
5170Sayısal50Tarla  bitkileri  bölümü  lisans  mezunu  olup,  tarla  bitkileri anabilim dalında endüstri bitkileri alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.
0008Rektörlük (Kariyer Merkezi)Öğretim Görevlisi (Uygulamalı Birim)5170Sözel-Eşit Ağırlık50Rehberlik ve psikolojik danışmanlık veya psikoloji bölümü lisans  mezunu  olup,  rehberlik  ve  psikolojik  danışmanlık, ölçme ve değerlendirme veya kariyer eğitimi alanlarından birinde tezli yüksek lisans yapmış olmak.
0009RektörlükTürk Dili (Uluslararası öğrencilere Türkçe öğretimi için)Öğretim Görevlisi (Ders verecek)5170Sözel50Türk dili ve edebiyatı bölümü lisans mezunu olup, alanında tezli yüksek lisans yapmış ve belgelendirmek kaydıyla diksiyon eğitimi ile doğru ve etkili konuşma eğitimini almış olmak. Yabancılara Türkçe öğretimi sertifikasına ve yükseköğretim kurumlarında ders verme tecrübesine sahip olmak.
0010Mühendislik
Mimarlık Fakültesi
Elektrik-Elektronik MühendisliğiElektronikAraştırma Görevlisi5170Sayısal50Elektrik-elektronik mühendisliği bölümü lisans mezunu olup, elektrik-elektronik mühendisliği alanında tezli yüksek lisans yapıyor olmak.
0011Sağlık Hizmetleri Meslek YüksekokuluTıbbi Hizmetler ve TekniklerAnesteziÖğretim Görevlisi5170SayısalHemşirelik bölümü lisans mezunu olup, cerrahi hastalıklar hemşireliği alanında tezli  yüksek lisans yapmış ve lisans mezuniyeti sonrası belgelendirmek şartıyla en az 2 yıl yoğun bakım veya ameliyathane tecrübesine sahip olmak.
0012Sorgun Meslek YüksekokuluMotorlu Araçlar ve Ulaştırma TeknolojileriOtomotiv TeknolojisiÖğretim Görevlisi5170SayısalMakine mühendisliği lisans mezunu olup, malzeme bilimi ve mühendisliği anabilim dalında tezli yüksek lisans yapmış ve bu alanda bilimsel çalışmaları olmak.
0013Spor Bilimleri FakültesiBeden Eğitimi ve SporBeden Eğitimi ve SporAraştırma Görevlisi5170Sözel-Eşit Ağırlık- Sayısal50Beden eğitimi  ve spor öğretimi veya beden eğitimi  ve spor öğretmenliği bölümü lisans mezunu olup, beden eğitimi ve spor anabilim dalında tezli yüksek lisans eğitimi yapıyor olmak.
0014Yozgat Meslek YüksekokuluElektronik ve OtomasyonElektronik TeknolojisiÖğretim Görevlisi5170SayısalBilgisayar   mühendisliği   lisans   mezunu   olup,   mekatronik mühendisliği anabilim dalında  tezli  yüksek lisans yapmış ve belgelendirmek kaydıyla robotik kodlama eğitimi vermiş olmak.
İş İlanı Kariyer - 12:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HAVA DURUMU

15 Temmuz 2024 PAZARTESİ
27°
 • SAL 32.4°
 • ÇAR 32.3°
 • PER 33.9°

POPÜLER HABERLER

 • 01
  Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörlüğünden Öğretim Görevlisi Alım İlanı
  Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörlüğünden Öğretim Görevlisi Alım İlanı İLAN BİLGİLERİ İlan Sahibi KAHRAMANMARAŞ İSTİKLAL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ Şehir KAHRAMANMARAŞ Semt-Mahalle İlan Türü PERSONEL ALIMI Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörlüğünden; 1-   Üniversitemiz Akademik Birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun ilgili maddeleri ve 09.11.2018 tarihli Resmî Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi […]
 • 02
  Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörlüğünden Düzeltme İlanı
  Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörlüğünden Düzeltme İlanı İLAN BİLGİLERİ İlan Sahibi KAHRAMANMARAŞ İSTİKLAL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ Şehir BATMAN Semt-Mahalle İlan Türü PERSONEL ALIMI Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörlüğünden: DÜZELTME İLANI 31.12.2023 tarihli ve 32416 sayılı Resmî Gazete’de aslına uygun olarak yayımlanan öğretim elemanı alım ilanımızın 311223 -5 no’lu kadronun “Açıklamalar” başlığı altındaki kısımlarıyla başvuru ve sınav tarihleri aşağıdaki […]
 • 03
  Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörlüğünden Doktor Öğretim Üyesi Alım İlanı
  Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörlüğünden Doktor Öğretim Üyesi Alım İlanı İLAN BİLGİLERİ İlan Sahibi KAHRAMANMARAŞ İSTİKLAL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ Şehir KAHRAMANMARAŞ Semt-Mahalle İlan Türü PERSONEL ALIMI Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörlüğünden: 1-    Üniversitemiz Akademik Birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 5772 sayılı Kanunla değişik 23.  maddesinde belirtilen şartlar ve “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri ile Üniversitemiz […]
 • 04
  Toros Üniversitesi öğretim görevlisi alım ilanı
  Toros Üniversitesi öğretim görevlisi alım ilanı İLAN BİLGİLERİ İlan Sahibi TOROS ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ Şehir MERSİN Semt-Mahalle İlan Türü PERSONEL ALIMI Resmî Gazete Yayım Tarihi 12.01.2024 Toros Üniversitesi Rektörlüğünden: ÖĞRETİM ELEMANI ALIM İLANI Üniversitemize aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi, tam zamanlı görev yapacak, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyesi […]
 • 05
  Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Öğretim Üyesi İlanı
  Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Öğretim Üyesi İlanı İLAN BİLGİLERİ İlan Sahibi NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ Şehir KAYSERİ Semt-Mahalle İlan Türü PERSONEL ALIMI Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Rektörlüğünden: ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI2547   sayılı   Yükseköğretim   Kanunu,   Öğretim   Üyeliğine   Yükseltilme   ve   Atanma Yönetmeliği  hükümlerinde  aranan  koşulları  yerine  getirmiş  olmak  kaydı  ile  Üniversitemizin aşağıda […]

FOTOĞRAF GALERİSİ

Galeri henüz boş.