26° Parçalı az bulutlu

(Düzeltme ilanı) Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğünden

İş İlanı Kariyer - 24 Mayıs 2023 09:26 A A

(Düzeltme ilanı) Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğünden

İLAN BİLGİLERİ

İlan Sahibi

SİVAS BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ

Şehir

SİVAS

Semt-Mahalle

İlan Türü

PERSONEL ALIMI

Resmî Gazete Yayım Tarihi

24.05.2023

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğünden: DÜZELTME İLANI

12 Mayıs 2023 tarihli ve 32188 sayılı Resmî Gazete’de aslına uygun yayımlanan 2023BP1, 2023BP3, 2023BP4, 2023TKN02, 2023UBKM1, 2023PRG01 ve 2023Ç/SP01 nolu sözleşmeli personel ilanlarımızın “cinsiyet” ve “nitelik açıklaması” kısımları aşağıdaki şekliyle düzeltilmiştir. İlgililere ilanen duyurulur.  

İLAN NOPOZİSYONADETÖĞRENİM DURUMUCİNSİYETNİTELİK AÇIKLAMASI*
2023BP1Büro Personeli1Ön lisansErkek– Yükseköğretim Kurumlarının Fotoğrafçılık ve Kameramanlık, Fotoğraf veya Fotoğrafçılık ön lisans programlarından birinden mezunu olmak. – 2022 KPSS P93 puanı 60 ve üzeri olmak. – Başvuru bitim tarihi itibariyle 35 (otuz beş) yaşını doldurmamış olmak. – Belgelendirmek kaydıyla, en az 1 (bir) yıl fotoğrafçılık ve/veya kameramanlık faaliyetleri ile ilgili mesleki deneyime sahip olmak. (Tecrübe bilgisini, barkotlu SGK hizmet dökümü ile ibraz etmek) – Yapılacak görev gereği mesai saatleri dışında ve hafta sonları çalışmaya engel herhangi bir durumu olmamak. – Muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş veya muvazzaf askerlik hizmetinden muaf olmak.
2023BP3Büro Personeli1LisansErkek/ Kadın– Yükseköğretim Kurumlarının İnsan Kaynakları Yönetimi veya İnsan Kaynakları lisans programlarının birinden mezun olmak. – Erkek adaylar için Muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş veya muvazzaf askerlik hizmetinden muaf olmak. – Başvuru bitim tarihi itibariyle 35 (otuz beş) yaşını doldurmamış olmak. – 2022 KPSS P3 puanı 60 ve üzeri olmak.
2023BP4Büro Personeli1Ön lisansErkek/ Kadın– Yükseköğretim Kurumlarının Bilgisayar Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojisi Bölümü, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgi Teknolojileri, Yönetim Bilişim Sistemleri lisans programlarının birinden mezun olmak. – Başvuru bitim tarihi itibariyle 25 (yirmi beş) yaşını doldurmamış olmak. – KPSS 2022 P93 Puanı 60 ve üzeri olmak. – Erkek adaylar için Muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş veya muvazzaf askerlik hizmetinden muaf olmak.
2023TKN02Tekniker1Ön lisansErkek– Yükseköğretim Kurumlarının Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programcılığı (İnternet), Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Web Teknolojileri ve Programlama ön lisans programlarının birinden mezun olmak – Extreme Network Uygulamalı Eğitimi, Siber Güvenlik Eğitimi, Dijital Güvenlik Eğitimi, Güvenli İnternet Hizmeti Eğitimi Katılım Belge/Sertifikalarından birine sahibi olmak. – Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü IHA Pilot Belge/Sertifikası sahibi olmak. (Üniversitemizin ilgili proje/program ve güvenlik protokolleri kapsamında Drone vb. hava araçlarının kullanılabilmesi için) – Bilgisayar Operatörü, Bilgisayar Teknolojisi Teknikeri, Bilgisayar Programcılığı Teknikeri, Yazılım Tasarımcısı, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama Teknikeri alanlarında en az 5 yıl tecrübe sahibi olmak (Tecrübe bilgisini, barkotlu SGK hizmet dökümü ile ibraz etmek) – Tercihen PHP, Java veya .NET dillerinden en az ikisinde tecrübe sahibi olmak. – Tercihen JQuery, AJAX Teknolojileri, CSS, JavaScript, HTML, XHTML gibi Web Teknolojilerinden en az ikisine hâkim ve deneyimli olmak. – Tercihen Web servisleri, Web Sunucusu gibi teknolojilere hâkim olmak. – Tercihen Veri tabanı sistemleri hakkında ve iyi düzeyde SQL bilgisine sahip olmak. – Son başvuru tarihi itibarıyla 40 (kırk) yaşını doldurmamış olmak. – KPSS 2022 P93 puanı 65 ve üzeri olmak. – Muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş veya muvazzaf askerlik hizmetinden muaf olmak.
2023PRG01Programcı1LisansErkek/ Kadın– Yükseköğretim Kurumlarının Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri, Elektronik Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, İstatistik veya Matematik bölümü lisans programlarından ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kuramlarından mezun olmak. -2022 KPSS P3 puanı 50 ve üzeri olmak. – WEB Uygulama Geliştirme ve WEB tasarım konularında en az 1 (bir) yıl deneyim sahibi olmak ve bunu belgelendirmek. (Tecrübe bilgisini, barkotlu SGK hizmet dökümü ile ibraz etmek) – Tercihen PHP, Java veya .NET dillerinden en az ikisinde tecrübe sahibi olmak ve bunu belgelendirmek.
– Tercihen JQuery, AJAX Teknolojileri, CSS, JavaScript, HTML, XHTML gibi Web Teknolojilerinden en az ikisine hâkim ve deneyimli olmak ve bunu belgelendirmek. – Web servisleri, Web Sunucusu gibi teknolojilere hâkim olmak. – Veri tabanı sistemleri hakkında ve iyi düzeyde SQL bilgisine sahip olmak – Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) İngilizce dilinden en az (D) düzeyinde puan almış olmak ya da YDS dışındaki İngilizce dil sınavlarında YDS (D) düzeyine eşdeğer ÖSYM tarafından belirlenen puanları almış olmak. (Yabancı dil sınav sonuç belgelerinin eşdeğerlikleri ve geçerlilik süresi ile ilgili ÖSYM’nin, bu ilanın son başvuru tarihi itibarıyla geçerli olan “Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerlikleri” hakkındaki kararı esas alınacaktır.) Ancak, yurt içi veya yurt dışında İngilizce dili ile öğretim yapan üniversitelerden lisans düzeyinde mezun olanlar, yurt içinde lisans düzeyinde öğrenim gördükten sonra ana dili İngilizce olan yabancı ülkelerde İngilizce dilinde yüksek lisans veya doktora yapanların İngilizce dil düzeyleri (D) düzeyi olarak kabul edilir. – (Bu kadro için KPSS puan sıralaması esas alınmak üzere ilan edilen kadro sayısının on katı aday için yazılı ve/veya sözlü sınav yapılacaktır. Sınav tarihi ve şekli Üniversitemiz tarafından ayrıca ilan edilecektir.) – Erkek adaylar için Muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş veya muvazzaf askerlik hizmetinden muaf olmak.
2023Ç/SP01Çözümleyici / Sistem Programcısı2LisansErkek/ Kadın– Yükseköğretim Kurumlarının Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri, Elektronik Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, İstatistik veya Matematik bölümü lisans programlarından ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kuramlarından mezun olmak, -2022 KPSS P3 puanı 50 ve üzeri olmak. – En az 1 (bir) yıl bilişim teknolojilerinde deneyim sahibi olmak ve bunu belgelendirmek. (Tecrübe bilgisini, barkotlu SGK hizmet dökümü ile ibraz etmek) – Bilgi İşlem birimlerinde ISO 9001 ve ISO 27001 gibi kalite süreçleri dokümantasyonları hazırlama ve uygulama konusunda bilgi sahibi olmak. – Tercihen VMware ESXi sunucu sanallaştırma konusunda kurulum, yapılandırma ve yönetimi konusunda bilgi sahip olmak ve bunu belgelendirmek. – Tercihen Linux İşletim sistemleri (Redhat, Centos, Debian vb.) kurulum, yönetim ve bakım konusunda bilgi sahibi olmak ve bunu belgelendirmek.
– Tercihen VBScript, Shell Script ve PHP dillerinden en az ikisini bilmek ve bunu belgelendirmek. – Tercihen MS Windows Server işletim sistemlerinin kurulum, yapılandırma, güncelleme, yönetimi konusunda ve ortaya çıkabilecek problemlerin tespiti ve çözümleri konusunda bilgi sahibi olmak, Microsoft Active Directory altyapısının kurulum, yapılandırma, güncelleme, yönetimi konusunda ve ortaya çıkabilecek problemlerin tespiti ve çözümleri konusunda bilgi sahibi olmak ve bunu belgelendirmek. – Tercihen temel ağ (network) ve siber güvenlik bilgisine sahip olmak ve bunu belgelendirmek. – Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) İngilizce dilinden en az (D) düzeyinde puan almış olmak ya da YDS dışındaki İngilizce dil sınavlarında YDS (D) düzeyine eşdeğer ÖSYM tarafından belirlenen puanları almış olmak. (Yabancı dil sınav sonuç belgelerinin eşdeğerlikleri ve geçerlilik süresi ile ilgili ÖSYM’nin, bu ilanın son başvuru tarihi itibarıyla geçerli olan “Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerlikleri” hakkındaki kararı esas alınacaktır.) Ancak, yurt içi veya yurt dışında İngilizce dili ile öğretim yapan üniversitelerden lisans düzeyinde mezun olanlar, yurt içinde lisans düzeyinde öğrenim gördükten sonra ana dili İngilizce olan yabancı ülkelerde İngilizce dilinde yüksek lisans veya doktora yapanların İngilizce dil düzeyleri (D) düzeyi olarak kabul edilir. – (Bu kadro için KPSS puan sıralaması esas alınmak üzere ilan edilen kadro sayısının on katı aday için yazılı ve/veya sözlü sınav yapılacaktır. Sınav tarihi ve şekli Üniversitemiz tarafından ayrıca ilan edilecektir.) – Erkek adaylar için Muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş veya muvazzaf askerlik hizmetinden muaf olmak.
2023UBKM1Uçak Bakım ve Kontrol Makinisti1LisansErkek/ Kadın– Yükseköğretim kurumlarının lisans düzeyinde eğitim veren Havacılık Elektrik ve Elektroniği, Havacılık Elektroniği, Uçak Elektriği, Uçak Elektrik ve Elektronik, Uçak Elektrik ve Elektroniği, Uçak Elektrik Elektronik veya Uçak Elektroniği bölümlerinin birinden mezun olmak. – Hava Aracı Bakımı konusunda en az 2 (iki) yıl iş tecrübesine sahip olduğunu belgelendirmek. (Tecrübe bilgisini, barkotlu SGK hizmet dökümü ile ibraz etmek) – Erkek adaylar için Muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş veya muvazzaf askerlik hizmetinden muaf olmak.
İş İlanı Kariyer - 09:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HAVA DURUMU

15 Temmuz 2024 PAZARTESİ
26°
 • SAL 32.7°
 • ÇAR 32.7°
 • PER 33.9°

POPÜLER HABERLER

 • 01
  Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörlüğünden Öğretim Görevlisi Alım İlanı
  Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörlüğünden Öğretim Görevlisi Alım İlanı İLAN BİLGİLERİ İlan Sahibi KAHRAMANMARAŞ İSTİKLAL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ Şehir KAHRAMANMARAŞ Semt-Mahalle İlan Türü PERSONEL ALIMI Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörlüğünden; 1-   Üniversitemiz Akademik Birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun ilgili maddeleri ve 09.11.2018 tarihli Resmî Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi […]
 • 02
  Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörlüğünden Düzeltme İlanı
  Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörlüğünden Düzeltme İlanı İLAN BİLGİLERİ İlan Sahibi KAHRAMANMARAŞ İSTİKLAL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ Şehir BATMAN Semt-Mahalle İlan Türü PERSONEL ALIMI Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörlüğünden: DÜZELTME İLANI 31.12.2023 tarihli ve 32416 sayılı Resmî Gazete’de aslına uygun olarak yayımlanan öğretim elemanı alım ilanımızın 311223 -5 no’lu kadronun “Açıklamalar” başlığı altındaki kısımlarıyla başvuru ve sınav tarihleri aşağıdaki […]
 • 03
  Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörlüğünden Doktor Öğretim Üyesi Alım İlanı
  Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörlüğünden Doktor Öğretim Üyesi Alım İlanı İLAN BİLGİLERİ İlan Sahibi KAHRAMANMARAŞ İSTİKLAL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ Şehir KAHRAMANMARAŞ Semt-Mahalle İlan Türü PERSONEL ALIMI Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi Rektörlüğünden: 1-    Üniversitemiz Akademik Birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 5772 sayılı Kanunla değişik 23.  maddesinde belirtilen şartlar ve “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri ile Üniversitemiz […]
 • 04
  Toros Üniversitesi öğretim görevlisi alım ilanı
  Toros Üniversitesi öğretim görevlisi alım ilanı İLAN BİLGİLERİ İlan Sahibi TOROS ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ Şehir MERSİN Semt-Mahalle İlan Türü PERSONEL ALIMI Resmî Gazete Yayım Tarihi 12.01.2024 Toros Üniversitesi Rektörlüğünden: ÖĞRETİM ELEMANI ALIM İLANI Üniversitemize aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi, tam zamanlı görev yapacak, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyesi […]
 • 05
  Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Öğretim Üyesi İlanı
  Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Öğretim Üyesi İlanı İLAN BİLGİLERİ İlan Sahibi NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ Şehir KAYSERİ Semt-Mahalle İlan Türü PERSONEL ALIMI Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Rektörlüğünden: ÖĞRETİM ÜYESİ ALIM İLANI2547   sayılı   Yükseköğretim   Kanunu,   Öğretim   Üyeliğine   Yükseltilme   ve   Atanma Yönetmeliği  hükümlerinde  aranan  koşulları  yerine  getirmiş  olmak  kaydı  ile  Üniversitemizin aşağıda […]

FOTOĞRAF GALERİSİ

Galeri henüz boş.